| anonim_4396 a întrebat:

Am o relatie de cateva luni cu o fata de aceeasi varsta cu mine si ne intelegem super bine, ne iubim foarte mult. Singura chestie e ca e o diferenta de inaltime intre noi de aproape 30 de cm. Pana sa o vada parintii si sa imi zica ca imi trebuie una mai inalta nici nu bagam de seama. Pana la urma au acceptat-o si se inteleg bine si ei cu ea. Acum de cand mi-au atras atentia parca ma simt uneori complexat de chestia asta. Ce credeti? Mai sunt cupluri de genul? cu o diferenta de inaltime semnificativa

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu sunt foarte multe astfel de situatii insa alte considerente sunt cele care conteaza cu adevarat. Gandeste-te bine inainte de a actiona intr-un mod necugetat. Succes!

| SG1995 a răspuns:

E amuzant, dacă și înălțimea e o problemă. laughing

| WaterDrop a răspuns:

Heh, iar problema cu inaltimea.Doar o intrebare: Parintii tai sunt cei care o iubesc sau tu? Daca cumva ai cumparat`o ca si cadou pentru ei, atunci asculta`i.

| KinderBeeeib a răspuns:

Parca o iubeai? Ce iti pasa de înălțimea ei sau de ce cred alte persoane, fie si părinții tai, despre ea?

| Florin1303 a răspuns:

Omule,ce ma enerveaza cand aud ceva de genul: "nu imi place ca e mai inalta" sau ceva, asta nu e in cazul tau, dar inalrimea chiae nu conteaza, daca tu o placi ea te place trebuie sa le explici parintilor tai si vor intelege daca nu sunt batuti in cap.,(scuze pentru expresie).