| Anastasy a întrebat:

Am petrecut o noapte intreaga cu prietenul meu ...Parintii nu au stiu, ei credeau ca eu dorm. Am fost la prietenul lui acasa impreuna cu o prietena, ei au cumparat o sticla de bere de 2 l, si am baut.Eu cu prietenul meu am stat intr-o camera ea cu prietenul ei in alta. Toata noaptea am vorbit si ne-am sarutat nimic mai mult. Trebuie sa mentionez ca baiatul este cu un an mai mare decit mine, si locuieste in alt sat.Multi ne-au zis ca ne potrivim.Cum credeti este un bait cumsecade merita sa ma intilnesk cu el?

Răspuns Câştigător
| Dominicc a răspuns:

Iarta-ma, am o fantezie nebuna din ce mi-ai spus tu. Noi vorbeam de bere... dupa ce a'ti stat o noapte impreuna? 2 cupluri chiar?! imi aprind o tigara... revin la normal si eu.

"Ramai cu el. Va potriviti!" apropo. dao'n masa de bere! luati un vin bun rosu!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vezi ca se poarta bine si iti demonstreaza afectiune mentine contactul cu el.

| elasexygagica a răspuns:

Aoleu, ai dormit cu uby si nu ati facut nimic? ce penal.

| Dominicc a răspuns (pentru elasexygagica):

Penal, penal dar. poate unii se mai gandesc si la fata. la starile ei. nu numai la sex. O fi fost tipu cu gandu la sex dar. tinand cont ca poate tine la ea prea mult si ca sa nu o piarda. sa abtinut.

| ANONIM2112 a răspuns:

Pai pentru mine nu conteaza ce zic altii... daca tie iti place baiatu' respectiv intalnestete in continuare cu el si raspunsul meu e da