| tutubita a întrebat:

Am prietena de 5 ani de zile si i-am propus sa facem sex oral acum vreo 2 ani si a fost de acord dar acum dintr-o data numai vrea c numai de acord c asa ceva de c? Si cand facem sex numai se uda este foarte uscata si o doare dupa cateva penetrari?

1 răspuns:
| BraticeviciBogdan a răspuns:

1. cam greu cu exprimarea si cu scrierea corect...
2. daca nu se uda inseamna ca nu stii sa o exciti pe fata, problema este la tine nu la ea... nu este ea neaparat vinovata ca nu se uda.
3. voi faceti sex sau dragoste? asta daca stiti diferenta dintre sex si dragoste...