| busu11 a întrebat:

Am si eu o intrebare am cunoscut o fata acum 1 saptamana si suntem veri de gradul 3 amandoi vrem sa fim impreuna dar nu stim cat de bine e o sugestie?

3 răspunsuri:
| wallent1n a răspuns:

Numai veri primari sunt importanti...ca deja daca nu mai are nimic in legatura cu familia ta ii bine.

| Dienuttza a răspuns:

Pai nu stiu cum sa spun dar. si eu am fost cu un ''prieten'' sa'l numesc asa tot fiind veri de gradul 3! Asta cu gradul e putin mai aiurea pentru ca nu prea se ia in considerare decat 1 si 2 rare ori daca se ia si 3! Incerca sa intrebi pe cineva din familie poate te poate ajuta mai mult uni tin la lucru asta uni nu de asta depinde de persoanele mai mari din familie ca sa stii si tu sigur raspunsul! Sper ca te'am ajutat!

| SunrisePleasure a răspuns:

Sunteti veri de gradul 3, deci rude destul de indepartate. Sinceer din punctul meu de vedere fiti impreuna si lasati chestiile astea cu familia, inteleg ca sunteti veri dar destul de indepartati, deci TRAITI-VA VIATA!