| hubbelllllll a întrebat:

am incercat sa o fac cu pr meu in martie numai ca m a durut foarte rau si l-am oprit. Mi a venit a 2 a zi pentru ca trebuia sa imi vina apoi mi a venit in aprilie normal cum trebuia sa mi vina acum am greturi si ma doare burta dar jos ca o durere de menstruatie poate fi si de la oboseala fac promotii si lucrez 8 ore in care stau numai in picioare si de o saptamana mananc numai cipsuri beau cola fumez. prostii nu am mai mancat calumea o mancare gatita de o saptamana... starile astea pot fi si de la oboseala si nemancare tin sa va zic ca acum trebuie sa mi vina pe 11

Răspuns Câştigător
| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Atunci inseamna ca e vorba de oboseala stres, deci nu poate fi vorba de sarcina! Succes si toate cele bune :*

6 răspunsuri:
| FuLLSeNSaTioN a răspuns:

Prima data ai zis ca nu l-ai lasat si oricum ti-a venit a doua zi deci nu aveai cum sa ramai insarcinata...dar daca ai mai facut dupa si nu ne spui, atunci exista si riscul asta sa fi ramas insarcinata.

| hubbelllllll explică (pentru FuLLSeNSaTioN):

Nu nu am mai facut-o! din martie!

| Oliiviiiia a răspuns:

Poate s-a intamplat ceva grav si ar trebui sa vorbesti cu cineva. sau sa consulti un doctor e mai bine pentru sanatatea ta happy

| hubbelllllll explică (pentru Oliiviiiia):

Deci thinking nu exista risc de sarcia?thinking Ma luat panicaahappy