| Adnaadena a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma framnata, vinerea trecuta mi-a venit menstruatia, cu o saptamana inainte am facut dragoste cu sotul meu, am senzatia ca si-a dat drumu in mine, de exemplu mie imi vine in fiercare luna pe 16 sau pe 17 mi-a venit vineri pe data de 16, aseara am facut un dus iar in dimineata aceasta eram curata pe tampon era alb nici macar o picatura de menstruatie nu era apoi dupa ce am fost la toaleta si am facut treaba mica a inceput din nou...nu stiu ce sa cred...ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Bună,Adnaadena!
Nu ai niciun motiv de îngrijorare!
După părerea mea, încă mai ai menstruaţie.
În cazul în care rămâneai însărcinată, nu mai aveai menstruaţie din nou.
Mi s-a mai întâmplat şi mie să am ciclu menstrual chiar dacă o zi am avut puţin, sau chiar deloc.Şi luna aceasta mi s-a întâmplat!
Numai bine, şi de altă dată să te protejezi, iar dacă vrei un copil să te duci la doctor mai întâi!

| Adnaadena explică (pentru misterioaѕa):

Multumesc foarte mult pentru sfat

| misterioaѕa a răspuns (pentru Adnaadena):

Nu ai pentru ce!
Mă bucur că te-am putut ajuta! O zi frumoasă!

7 răspunsuri:
| Exilee a răspuns:

Nu prea as crede ca esti casatorita. Adica "ai facut treaba mica"? Acesta este un vocabular al unei adolescente de maximum 16-17 ani...

| ozzyyy a răspuns (pentru Exilee):

Nu chiar...acesta e vocabularul unei persoane care se jeneaza sa vorbeasca in termeni prea directi.si sincer nu vad nimic rau in asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum de te-ai casatorit si nu sti asa ceva?

| BlueViP a răspuns:

Mai bine fa un test de sarcina, deoarece exista femei carora, chiar daca sunt insarcinate, menstruatia le vine regulat

| Adnaadena explică:

Multumesc foarte mult pentru sfat!