| anonim_4396 a întrebat:

Urgent! Deci saptamana trecuta, luni, nu am facut ed. fizica cu pretextul ca mi-a venit menstruatia. Apoi vineri am facut, iar ieri dimineata mi-a venit pe bune menstruatia si maine iar am sport. Ce sa fac :-s?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fa sportul, este chiar recomandat sa faci sport in timpul menstruatiei si nu ai nici un motiv sa eviti.

6 răspunsuri:
| MoNsTeR a răspuns:

Ia-ti treningul si incepi sa faci si tu alergari cu ceilalti(banuiesc ca cu asta incepeti) sau sarituri sau orice faci doar din picioare sa fie sa sa te misti nu sa stai pe loc, faci 2-3 minute dupa care te prefaci ca ai calcat stramb si incepi sa schiopatezi si mergi si ii zici domn profesor mi-am sclantit glezna nu pot sa mai fac ...si te pui pe bancalaughing...da daca trimite pe cineva sau pe tine dupa mingi sau ceva ai grija sa nu UITI CA ESTI LOVITAlaughing, poate incepi naibii si bagi 50m sprint k ai dat de draculaughing.Hai nb, sper sa reusesti papa:*wave

| Kaℓi a răspuns:

Inca o dovada ca minciuna are picioare scurte!

| ionasc a răspuns:

Ii spui ca te simti rau. sau ca te-ai lovit (la picior, mana )

| DreamingAboutYou a răspuns:

Spune-i profei/profuli ca nu te simti prea bine si ca te doare oribil de tare capul.succes (funda?)

| Cartoş a răspuns:

Spune-i că şi vineri ai fost pe stop, şi că ai încercat să faci sport şi după sport te-a durut burta, aşa că nu vrei ca asta să se întâmple din nou :-s Fundă?

| sexyblondutza a răspuns:

Prefa-te ca schiopatezi, te-ai lovit si te doare un picior. works every time! big grin