| boika321 a întrebat:

imi place de o fata are 14 ani eu tot am 14 si is mai mare ca i-a cu 6 luni la inaltime suntemi egali nu stiu cum s-o cuceresc sa se intilneasca cu mine spuneti voi cum ca aati avut asa intimplari o vad pe la scoala si imi bate inima tare multumesc

Răspuns Câştigător
| Avi07Avi a răspuns:

Poi..in primul rand daca vrei sa fie ceva serios. ofera-i cadouri (buchet de trandafiri rosii) ..Invit-o in oras..Fi romantic cu ea..Si o vei cucerii bafta!

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Ti-am raspuns mai sus. Incearca sa o scoti in Oras.

| 1cristian1990 a răspuns:

Pai la varsta ta, eu zic ca ar trebui sa vb cu o prietena de-a ei sau un prieten si sa ii spuna ea ca o placi si iesiti toti intr-o seara, sau vorbesti cu ea pe FB ii spui ca esti la aceiasi scoala cu ea, o admiri, vrei sa o cunosti mai bine si o inviti in oras, sau pur si simplu te duci la ea intr-o pauza si ii spui Buna, ma numesc X sunt in clasa y, vreau sa iti ofer acest cadou sau o floricica discreta, frumoasa, pentru ca te simpatizez si consider ca esti draguta si tare mult as vrea sa ies cu tine in oras macar o seara, pe urma ii spui ceva de genu, vineri dupa ore sau sambata seara ( sa nu fi dezamagit, daca nu accepta cadoul sau floarea, atunci inseamna ca nu vrea sa iese cu tine si cautarile tale continua) si vorbiti si voi de profesori, colegi, parinti(de bune, nu de rele), pe unde ati umblat, ce mancare prefera, ce bauturi, ce muzica...te descurci tu!

| 1cristian1990 a răspuns:

Sti, sau pur si simplu sa mearga alte fete sa bage vorbe bune despre tine si sa fi apreciat de alte fete in fata ei, atunci va fi interesata de tine! vorbeste cu o colega de a ta si spune-i sa te ajute in legatura cu fata aceea!