| xBadBoy007x a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fetehappy si baieti daca stiti. Deci himenul uneif ete se poate rupe doar prin contact sexual sau se poate rupe si din cauza menstruatiei, la unele cazuri rare stiti ceva?

Răspuns Câştigător
| Liviucu a răspuns:

Din cauza menstruatiei nu. El se mai poate rupe de la OB-uri sau pur si simplu din senin dar in cazuri extrem de rare. Insa de cele mai multe ori fetele mint cu asa ceva dand vina pe copilarii. Ai grija sa nu ai de-a face cu una ce adora placerea cu altii iar tie-ti spune ca este sfanta.
Succes...

4 răspunsuri:
| ankadella a răspuns:

Sunt povesti cum ca se poate rupe si din cauza mersului pe bicicleta sau lovituri in zona himenului. nu stiu ce sa cred thinking

| Azµre a răspuns (pentru ankadella):

Sportivele de performanță, pățesc acest lucru, se mai rupe din el la anumite mișcări bruște. Dar nu complet. Virgină tot ești.

| Demonull a răspuns (pentru ankadella):

Auu laughing

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Nu, nu are cum să ţi se rupă himenul de la menstruaţie.
Doar prin introducerea penisului în vagin. deoarece himenul este aşezat la 3-4 cm.
Bye.