| Jhfdfd a întrebat:

Buna seara TPU, am o micuta problema cu menstruatia, deci nu imi vine regulat deloc... luna asta mi-a venit pe 1 si de atunci sunt 28 de zile deci ar trebui daca mi s-ar regula sa imi cam vina. Azi am avut o scurgere maronie, chestia asta mi s-a mai intamplat o data si la nici 24 h mi-a venit cm.
problema nubar fi ca imi vine, doar ca sapt viitoare am banchetul si trebuie sa merg la pensat si epilat si e nasol sa fiu asa acolo. Credeti ca imi vine si imi si trece pana atunci? Tin sa spun ca am 15 ani.
merci anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| yrynukaina a răspuns:

Mergi la medic iti va da tratament pentru a regla menstruatia