| HappyDreaM a întrebat:

Am si eu o nu stiu nelamurire ce o fi sunt un pic mai timid cand sunt in preajma unei fete adica asa sunt un nebun si vreaus a spun ca vorbesc un pic 10 20 min cu o fata si am ce sa-i spun dar dupa ma blochez nu mai stiu ce sa fac nu mai am subiect de discutie am nevoie si eu de niste sfaturi ce subiecte sa discut sa "agat" o fata deci eu as vrea sa o impresionez subiecte replici sfaturi astept orice... Multumesc Frumos dau funda!

6 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

De-a si eu patesc asta,las-o pe ea sa vorbeasca mai mult, si daca tace, ai belito!

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Zii ca vrei sa-i spargi vaginuhappy si sa o penetrezi anal si dupa sa-i dai sloboz p`fata si in gura : ) ) cu asta sigur o ve`i impresiona=)

| tabittha a răspuns:

Cum sa ramai in pana de idei cand vrei sa cuceresti o fata? Pai nu vrei sa o cunosti? Intreab-o vrute si nevrute. De ex.: de parinti, de rude, de materii preferate la scoala, de intamplari haioase din viata, de hobbyuri, de filme etc. Sunt ingrozitor de multe subiecte. Gandeste-te ca vrei sa stii totul despre persoana respectiva, cum gandeste in anumite situatii prin ce intamplari fericite si nefericite a trecut. As scrie 100 de pagini cu subiecte de conversatie. Cat despre impresii, mai bine fii tu insuti, lasa impresiile deoparte si vorbeste cat mai mult si ascult- cu atentie cand iti raspunde. Fetelor nu le plac mutulicii.

Răspuns utilizator avertizat
| GuessWhoIAm a răspuns:

Incearca sa fi natural frate, sa nu te vada stresat sau ca te fortezi...si fi un pic golan.deschide subiecte un pic nesimtite,dar nu cat sa pari un obsedat, foloseste multe metafore, fa-i un compliment subtil si vorbestei cat mai aoasat.succes~!

| HappyDreaM explică:

Multumesc frumos happy! O sa fiu eu happy