| Blaiiir a întrebat:

Am si eu o problema...am 14 ani si pana acum nu am avut niciun iubit. Toti baietii pe care i-am placut m-au respins. Nu sunt atat de urata si nici neingrijita. Sunt putin mai zapacita. Ce as putea sa fac ca sa ma fac mai placuta printre baieti?

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Probabil si tu ai refuzat la un moment dat unii baieti. In primul rand sunt sigur ca esti foarte confuza in ceea ce priveste relatiile si ceea ce vrei de la un potential iubit. Cauta intai sa afli aceste lucruri si apoi va fi mai usor. Incearca sa te lasi modelata uneori dar sa iti pastrezi propria personalitate.

| Vizitiul a răspuns:

Inca esti la o varsta frageda, eu zic sa te implici mai mult in ceea ce priveste scoala.
Probabil, nu ai gasit baiatul potrivit, care sa te aprecieze asa cum esti, e si normal, esti o tanara aspiranta pe caile vietii.
O sa ai timp pentru toate in viata asta, dar toate la timpul lor!
Numai bine!

| madagascar a răspuns:

Nu ai nevoie de iubiti la 14 ani, ai timp, vezi de scoala si de copilaria ta

| OanaG a răspuns:

La 14 ani, nu e o tragedie sau rusine ca n-ai iubit, iubit iti faci pe la 16 ani incolo, deocamdata poti sa-ti faci un prieten, si ai grija, vezi ca toti baietii[hai aproape toti sa nu sara cei de pe TPU pe mine laughing] cam profita de fetitele inocente!

| emchristina a răspuns:

Esti micuta si n-are rost sa te chinui pe tema baieti. Toate la timpul lor. Exista insa si genu de baieti care prefera fetele micute pentru ca fac tot ce le zic ei. Am intalnit genu asta. Ai rabdare si o sa vezi cum apar persoane dornice sa te cunoasca. Succes

| GdX a răspuns:

O sa gasesti unu care sa te placa, poate la fel unul de zapacit. Sa stii ca baietii de obicei prefera fetele mai linistite, deoarece alea zapacite sunt considerate c***

| angel_6687 a răspuns:

Esti micuta, vei avea destul timp ca sa-ti faci o relatie.Nu esti pregatita!

| robby212 a răspuns:

Da Oana, saream cred ca toti pe tine daca nu scriai asta...

| adyadyy a răspuns:

Banuesc ca ai vrut sa te combini cu baieti mai mari decat tine adica 16, 17, u inca esti cam mica eu zic sati vezi de scoala mai mult...stai cuminte mai bine.

| nufar a răspuns:

Eu sunt liber daca vrei un prieten

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Nui mai cauta tu pe ei, fai sa te caute ei pe tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cultiva-ti caracterul. O sa ai mai multe sanse sa atragi baieti de incredere, ca cine seamana se aduna. Altfel o sa atragi doar baieti carora toata ziua le sta mintea cum sa ameteasca fetele dar nu vor nimic serios.

| drlove a răspuns:

Baietii de varsta ta sunt prea mici sa fie interesati iar cei mai mari nu se complica cu fete mici, deci ai grija de tine si stai linistita va veni si vremea ta