| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am si eu o problema care suna cam asa: O prietena foarte buna s-a suparat pe mine si nu'mi mai vorbeste.Am intrebat'o care este motivul dar nu a vrut sa'mi spuna. Un coleg de clasa a intrebat-o si a zis ca nu am salutat'o nu stiu cand si ca nu'mi pasa de ea sau ceva de genu.Asha ca am hotarat sa'i trimit un sms prin care sa se intelega ca imi pare rau daca am suparato.Imi forumulati si mie un sms din asta plsss...tongue. Dau funditabig grin:d

Răspuns Câştigător
| dulshe a răspuns:

Chiar imi pare foarte rau ca esti suparata pe mine. Orice tias fi facut, sa stii ca imi cer scuze(sau iertare), si refret foarte mult. Te rog sa imi spui motivul pentru care team suparat. Nu merita sa stricam o prietenie ca a noastra, pentru numic in lume.

ceva de genuhee hee
mult succes

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Dupa cum spune si dynulia cred ca o abordare fata in fata e mai potrivita. Trimitandu-i un mesaj oarecum ii confirmi ca nu tii la ea ( in conceptia ei ), nu ca ar fi cu adevarat asa. Trebuie sa vorbesti cu ea fata in fata, sa ii spui ca iti pare rau daca ai spus sau ai facut ceva aiurea dar ca tii mult la ea. II spui ca e importanta pentru tine si ca nu vrei sa pierzi prietenia ei. Eventual o iei si in brate daca sunteti foarte apropiati cum cred eu. Si un pupic nu strica.

| marsy a răspuns:

Nu trebuie sa-i skr sms. dar sa vb cu ea fata in fata. o curinzi usor,. un pupic dulce pe obraz. si lamureste-i chestia. ea poate ceva a realizat gresit. si o sa inteleaga. si o sa vb cu tine!

| Deea dYdY a răspuns:

Draga prietena, imi cer mii de scuze daca te-am suparat cu ceva dar nu a fost cu intentia mea sa te ranesc, tu pentru mine esti cea mai bine prietena si nu as renunta la nimic pentru tine, te iubesc mult! miii de pupici de ciocolata pentru tine! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa ii scrii nu stiu ce poezie sau tampenie...va aprecia si daca ii vei scrie un sms in care sa ii spui exact ce simti. fetele apreciaza sinceritatea la un baiat.nu te gandi ce sa ii scrii. pur si simplu ii scrii ce simti!
succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie-i ce-ți vine în minte pe moment, cu 3 condiții, să:
1. Nu fii agramat
2. Nu fii bou vagon
3. Fii sincer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lookass, "nu fi". Naspa, iar ai dat-o-n bara. sad Agramatu-le.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bent bent... chiar tu ăla ironic... nu poți să vezi o ironie? Hai fă o pauză. Special pentru tine, după mesajul ăsta, orice alt mesaj mai scriu, în cazul în care este ironic, o să apară în ghilimele, doar ca să te prinzi și „dumneata".
Îmi place cum te iei de toată lumea, dar na... se explică, e greu să scapi de mâncăricii din fund, mai ales când ultima chestie de scărpinat e tastatura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ironie zici? Da, si marmota...