| ValyMha a întrebat:

Am si eu o problema... De cate ori imi fac o prietena foarte buna (amica) aceasta vrea sa fie cu mine ..Bine inteles ca eu nu o pot vedea de cat ca pe o amica si asa o pierd ca si prietena foarte buna. Pls un sfat... sad

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca sunteti prieteni asa cum tu sustii, atunci va intelege ca nu este suficient pentru a fi si iubiti, si refuzul tau nu are de ce sa rupa relatia voastra.

| Felys a răspuns:

Daca vrei sa ai parte numai de amici, alege din randul baietilor, cand te intersectezi cu o fata se poate merge si mai departe de bariera amicitiei

| varcolaccc a răspuns:

Intre un baiat si o fata relația de amicitie are o limita. Iar aceasta se încalcă foarte usor.

| tomthecat a răspuns:

Citeşte online o carte deosebită în care sunt sigur că vei primi răspunsul cel mai bun la întrebarea ta! Click pe link :

http://tomisthecat.ro/am-iubit-o-fata-walter-trobisch/

| fotbalistata a răspuns:

Nu prea ai ce face... big grinpfff ce vor frate fetele in ziua de azi? laughing

| Dariusuu a răspuns (pentru fotbalistata):

E un mister...