| marius0708 a întrebat:

SAlut poti sa imi dai si mie un sfat te rog, Sunt cu o fata de un an de zile, si am inceput sa o iubesc si sa fac orice sa o tin aproape. Saptamana trecuta am plecat la mare cu ea si mama ei dar cand am ajuns acolo prietena mea a fost foarte schimbata, era foarte rece fata de mine parca am fi fost doi amici, eu acum am plecat acasa si ea cu mama ei a mai ramas la mare. Sunt intr-o situatie de despartire dar nu stiu sigur ce sa fac. Nu vreau sa o pierd dar ea mi-a dat de inteles ca asta vrea. Ce pot face? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| georgyanna22 a răspuns:

Asteapta sa vezi daca te va suna ia.astapta cateva zile pana se va intoarce de la mare, daca nu o vei suna tu si intreab-o ce are de gand si ia iti va spune ce are de gand, si care e motivul de v-ati despartit. FUNDA!

| marius0708 explică (pentru georgyanna22):

Ms asa am facut si am aflat tot ce voiam!:*

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

S-a schimbat brusc cand ati ajuns acolo, dupa un an de relatie? Sigur nu ai gresit cu nimic? Trebuie sa se fi schimbat ceva in datele problemei, iar tu nu ti-ai dat seama. Sau si-a schimbat comportamentul pentru ca era ma-sa prezenta si i-o fi rusine de ea. Tu stii cel mai bine ce sa faci, nu astepta de la altii, pentru ca trebuie sa mai fie un detaliu pe care nu l-ai spus aici. Ceva nu se leaga.

| marius0708 explică (pentru wildthing):

Acum se leaga. Acolo avea pe cineva cu care a fost anul trecut. I-a scris lui ca noi doi suntem certati si probabil de aia era asa retrasa fata de mine. Acum cand a venit de la mare a plecat de acasa o saptamana si nu vrea sa se mai intoarca. Nu avea maicasa nici o vina

| Lexy ♥ a răspuns:

Eu cred ca ai inteles gresit, poate se comporta asa fiindca ii erea rusine sa te pupe, sa fie prea apropiata de tine pentru ca erea mama ei acolo si de asta a reactionat asa.Sau mai exista varianta in care mamei ei nu iar fi convenit de tine. oricum eu zic sa nu te mai agiti asteapta sa vina de la mare si vorbeste cu ea si poate iti explica mai multe.

| Stefan_Cameluta_1998 a răspuns:

Poate ai inteles tu gresit poate avea ea o stare mai proasta nu stiu dar incearca sa vorbesti cu ea sa vezi daca se mai poate