| simplyM a întrebat:

Am si eu o scurta povestire sa spun asa:am fost cu un baiat mai mic ca mine timp de 10 luni si din cauza mamei mele m-am despartit de el pentru ca nu ma lasa sa ma vad cu el si il vedeam doar in weekend cand era mama plecata..nu am mai vorbit cu el de prin februarie si mi-e teama sa-l intreb ce face sa nu il deranjez.insa ii simt lipsa groaznic de mult si nu stiu ce sa mai fac am nevoie de sfaturi va rog, credeti ca ar trebui sa-l caut sa-mi cer scuze sau sa fiu din nou cu el? stiu sigur ca si el ma iubeste.multumesc frumos:*

Răspuns Câştigător
| miruna854 a răspuns:

Se vede dupa cum scrii ca tii la el fff mult si ca ai face orice ca sa fiti din nou impreuna si daca esti convinsa ca si el te mai iubeste fugi repede si spune-i ca.l iubesti si ca vreti sa fiti din nou impreuna! Mult succes! te pup :*

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca esti sigura pe sentimentele lui, i a legatura cu el, nu ai nimic de pierdut

| Azµre a răspuns:

Mare iubire ce-a fost între voi de nici pe net nu ați vorbit.

| simplyM explică (pentru Azµre):

Stii nu toata lumea are posibilitatea de a avea internet cu pareri de rau...

| DeKoniec a răspuns:

Daca esti atat de sigura pe tine ca si el te iubeste, nu mai astepta si vorbeste cu el ..mai multe nu am ce sa iti zic, nu cunosc multe detalii despre relatia voastra, ai dat mai mult despre despartire. Iti urez Succes!

| simplyM explică (pentru DeKoniec):

Multumesc mult!

| DeKoniec a răspuns (pentru simplyM):

Nu ai pentru ce.happy

| scooby98 a răspuns:

Vorbeste cu el si vezi daca vrea si el sa fiti din nou impreuna big grin

| Miur a răspuns:

Poti afala daca te mai place. Daca ii zici "Buna" siel o sa-ti raspunda tot asa si o sa continuati sa vorbiti bland e clar ca te mai place.Insa daca zice ca-i ocupat si ca nu are chef sa vorbeasca cu tine nu te mai place. Daca nu te mai place sa nu suferi pentru el... asta inseamna doar ca nu e bun pentru tine.

| simplyM explică:

Multumesc pentru sfaturi insa mie imi este teama sa nu il ranesc pentru ca abia ne vedeam deoarece mie imi ocupa tot timpul serviciul si scoala...si nu aveam eu de suferit cred ca mai mult suferea el...

| LalaLala20 a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu parintii ar trebui sa decida in locul tau persoana cu care sa traiesti. daca tu, chiar il iubesti, vorbeste cu el ...vezi ce poti face! Te pup si toate cele bune! happy

| Mateialex21 a răspuns:

Cauta-l, merita sa fiti impreuna din ce zici tu mai sus happy mult succes si poate ne spui si noua ce ai reusit, iti tinem pumni :*