| anonim_4396 a întrebat:

Am spalat un prosop cu putina sperma pe el intr-un lighean dupa care am aruncat apa din el fara sa il spal a ramas sperma in el? A doua zi s-a spalat mama in el si ma cam tem.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

,,A doua zi s-a spalat mama in el si ma cam tem.'' Consideri ca mama ta s-a asezat cu curul in lighean si si-a spalat ''fofoloanca"'? rolling on the floor

8 răspunsuri:
| buldog a răspuns:

Adoooor intrebarile astea laughing)))! Imi fac ziua mai buna laughing)!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai linistit sperma se evapora nu sta mult timp in aer.Stai calm.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ms

| alexwahl a răspuns:

Cred ca glumesti.

| anonim_4396 explică (pentru alexwahl):

Nu de ce

| NYK4u a răspuns:

Te sperie gandu ca o sa ai un frațior căruia o sa ii fi tată? laughing)

| BryBard a răspuns:

.....Nu,nu a ramas nimic, sperma nu e super glue!

Răspuns utilizator avertizat