| anonim_4396 a întrebat:

Daca am bagat un prosop cu putina sperma intr-un lighean ca sa il spal sa nu se vada sperma si am aruncat apa din el se poate sa ramana sperma in el?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu ramane daca l ai spalat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ai folosit detergent, nu sunt şanse.Doar nu te temi că v-a rămâne cineva însărcinată de la un prosop rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba serios zi. Nu l am spalat cu detergent da ma tem.

| L1feDRAIN a răspuns:

Te-ai scapat in amor cu mana si te temi sa nu vada mama?
Veste buna: da ma, sperma e vie si ea moare, de unde naiba sa mai ramana viermii aia dupa atata tortura.

| anonim_4396 explică (pentru L1feDRAIN):

Vorbeste serios. Ma cam tem.

| L1feDRAIN a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca are ce sa ramana, sperma nu e vopsea si nu se intareste ca pasta de dinti...