| NDASecrets a întrebat:

TPU,1)am 14 ani si inca n-am avut prieten.Este oare ciudat?laughing
2)De cateva zile am inceput sa vorbesc cu un baiat prin mesaje,pe Facebook nu am vorbit niciodata, desi mi-a dat cerere.Am inceput sa vorbim pe Ask.fm,dar cred ca el nu stie cine e persoana cu care vorbeste prin mesajelaughing).In fine! Cred ca incep sa ma atasez, dar el place pe alta fata(de cateva zile).El zice ca doar o simpatizeaza. Oare ce ar trebui sa fac?sad Dau Funda pentru cel mai bun sfat:*

Răspuns Câştigător
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Buna. Nu, nu este deloc ciudat. Soramea face aproape 18 ani si nu a avut niciodata iubit nu ca e urata sau ceva de genul. numai ca nu a vrut. Incearca intai sa ii devi prietena baiatului aceluia si el o sa inceapa sa se ataseze de tine usor usor si o sa te iubeasca mult. Mult Succes!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cine stie ce are in creier dar nu e bine sa te obisnuiesti cu ideea de a avea prieten, asa devreme

| jupinu2011 a răspuns:

Dai sfaturi incontinoare si dupa ce o sati multumeasa zii ceva gen sa va tina cum am tinut eu la tine si cum team iubit,, si apoi vei vedea pe cine place mai mult pe tine sau pe aiea.

| Mihaela_Miha_1999_WdCc a răspuns:

Ce mesaj sa i scriu lui lui iubitul meu