| Ale4Alin a întrebat:

Am un prieten el e plecat in Italia, suntem impreuna de 3 luni ne iubim enorm de mult nu putem trai unul fara celalalt il doresc asa de mult nu mai pot trai fara el noi n-em facut multe planuri impreuna dupa ce termin scl urmeaza sa ma mut la el dar e tigan si parinti mei nu o sa fie de acord cand o sa le spun ce vrea sa fac da-ti un sfat va rog Il iubesc enorml de mult rog seriozitate va multumesc

5 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai grija sa nu ajungi la produs! Tiganii sunt periculosi si perfizi! Mare grija!

| Ecea a răspuns:

Da-mi voie sa te intreb ceva.
Esti proasta!

| Ale4Alin explică (pentru Ecea):

Dc?

| Ecea a răspuns (pentru Ale4Alin):

In primul rand, in 3 luni nu poti iubi enorm cum spui tu.Si practic si teoretic este imposibil.Probabil este doar o senzatie sau pur si simplu esti indragostita.
In al 2-lea rand, e tigan. Tine cont ca tiganii isi pastreaza traditiile si nu o sa vezi tu prea curand un tigan facand casa cu o romanca.

Daca te subestimezi atat de mult incat sa ajungi sa te muti in casa unui tigan, inseamna ca esti cel mai penibil specimen mamifer.
Nici animalelor nu le plac minoritatile.Un caine lup nu se imperecheaza niciodata cu un pekines.

| Takocska a răspuns:

Dupa ce inplinesti cele 18 ani poate sa spuna ori ce ai tai ca ori cum poti sa faci ce doresti dupa legiile in vigoarehappy. In rest poti sa il convingi pe ei cu nu nationalitatea conteaza ci ca va iubiti si ca este un baiat bun nu face prostii si asa maidepartehappy