| andrew02 a întrebat:

Am un telefon Allview X3 Soul Pro. Mi s-a inchis brusc si nu se mai deschide, apare logo-ul Allview pentru o secunda si apoi se inchide. Am intrat si in recovery mode si degaba... Ce sa fac?
URGENT!
Multumesc.

4 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Mergi undeva unde ti l-ar putea repara.Nu iti recomand service-uri SH, mergi la service-uri de incredre.

| Melisa939282828172 a răspuns:

De ce ai ales categoria "DRAGOSTE SI SEX" pentru problema asta?

| andrew02 explică (pentru Melisa939282828172):

Pentru ca pe site-ul asta 70% se uita doar la aceasta categorie.

| Aly_Yo_2000 a răspuns:

Trebuie sa te duci la cel mai apropiat gsm și săi schimbi softul sau s-a stricat androidul