| iuby29 a întrebat:

Am visat ca un baiat imi spune "Te iubesc". Nu-mi amintesc cum arata. Ce inseamna? Mai am o problema. Sunt impreuna cu un baiat pe care il plac mult, insa mama spune ca sunt prea mica pentru o relatie. Cum sa fac sa ma intalnesc cu el fara ca mama sa afle. Dati-mi si mie niste scuze bune. Mentionez ca nu o pot convinge sa-si schimbe ideea. Si as mai vrea sa stiu cum sa-l fac sa fie mai implicat in relatia. Stiu ca ma place insa cateodata am impresia ca este distant...nu este genul sa insele. Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| VLaDe2012 a răspuns:

Chiar daca nu sunt un expert in dragoste sunt as la miciuna deci am sa-ti spun eu o scuza spune-i ca mergi in oras cu prietenele(prieteni)treimitei un mesaj iubitului ca vrei sa te vezi spui acolo unde va plimbati printrun parc de exemplu si apoi mai la final incerci sal sarutizi. Funda daca te-am ajutat

| haidecumne a răspuns:

Inseamna Ca Un Baiat Te Place Mult De La Scoala De Pe Afara Sau De Oriunde Da Nu E Asa De Tupeist Fi Atenta In Ore Cine Se Uita LA Tine Cu Timiditate Funda?happy