| abcdc a întrebat:

Anul acesta sunt clasa a 12a.Si o sa trebuiasca sa ma apuc de meditatii la mate cu profesorul de la clasa...Cum il intreb daca poate sa-mi ofere meditatii? contra cost bineinteles

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Nu vb tu. pune-l pe unu din parinti tai sa se duca sa vb cu el.

| NickiMinaj a răspuns:

Il cauti si ii spui direct. am facut si eu asta acum un an si stiu ca mi s-a parut mega weird... dar treci peste faptul ca trebuie' sa marci banul pentru ca ala sa-si faca treaba.

| dariaelena a răspuns:

Te duci dupa ore si ii spui: Domnule profesor, as dori sa vb si eu ceva cu dv daca se poate...as dori sa ma meditati si p mine anul aceste, deoarece as vrea sa fiu bine pregatit pentru bac si consider ca orele de la clasa nu imi sunt de ajuns. Sper ca te'am ajutat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.
Daca parinti sunt cei care "sponsorizeaza"
o sa vorbeasca ei

dar, daca esti mai idependent
simplu
dupa ore
Domnu Ghiorghe. laughing
Anul acesta voi avea nevoi de pregatire la matematica.
Ma intreb daca dumneavoastra ma puteti ajuta cu orele, conra cost...
ce e asa greu.