| Aliinas a întrebat:

BuNna!
Am o MARE problema.
Am 14 ani si totusi,
Deci am vazut Scary Movie 3 si cum e viata asta dura m-a facut ca in fiecare noapte sa mi-o imaginez pe "exorcista"(cea din rolul principal)si siner mi-e frica sa o visez si nu stiu de ce. ca doar ma trezesc si poate adorm inapoi dar nu si NU imi pun telefonul in fata ochilor si stau asa(dorm singura)i-am spus mamei si ea mi-a spus sa nu ma mai uit la asemenea chestii. Ce pot face ca innebunesc!

Răspuns Câştigător
| Cristary a răspuns:

Uff, e greu. Sincer, si eu patit asta cand m-am uitat la Final Destination straight face. Il vedeam numa' pe Michael Myers ala cand iesea din oglina laughing. Nu-ti face griji, cu timpu' o sa-ti treaca straight face Da' iti dau un sfat: nu te mai uita la filme de groaza, ti-o zic din proprie experienta, caci eu am ramas cu sechele, mai mult sau mai putin. Acu' mi-e frica sa ma duc si pana la baie daca e intuneric. Si eu tot 14 ani am, cine stie, poate o sa ne treaca noua candva nu?straight face
Primul pas este sa nu te mai gandesti, deschide televizoru' pe desene animate, sau pune muzica, si umpleti timpul cu altceva, poate asa nu te mai gandesti la astfel de prostii :*
Puuup si succes :* happy

5 răspunsuri:
| Klara a răspuns:

Exorcista? In Scary Movie 3?
In niciun film nu apare o exorcista, doar in Scary Movie 2 apare o scena parodiata din Exorcistul, cu o posedata. laughing

Nu inteleg de ce te afecteaza chestile astea thinking E doar fictiune. In plus de asta ar trebui sa te faca sa razi, nu sa iti fie frica.

| WickedBoy a răspuns:

Eu cand ma sperii de un film horror ma uit la un film porno rolling on the floorNu stiu daca la fete mergestraight faceIncearca sa te uiti la ceva amuzant inainte sa adormiwinking

| Brotacel a răspuns:

Buna!

Nu trebuia sa te uiti, intr-adevarhee hee
Fa-ti rugaciunea inainte de culcare si gata! happy

Pa, pa.

| Lor3naXD a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. M-am uitat odata la un film de groaza si aprindeam toate becurile intalnite in cale pana sa ajung undeva.Si uneori am senzatia ca ma urmareste cineva dar o sa treaca.Pana atunci ocupa-ti timpul cu altceva. O zi buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din astfel de cauze nu m`am mai uitat la un film horror de prin 2002 laughing)