| AlexandVasi4ever a întrebat:

Ar fi posibil sa fi ramas insarcinata?
Pe data de 2 februarie mi-a venit ciclul, a durat numai pana in data de 3 februarie adica numai 1 zi dupa aia s-a terminat si dupa aia azi in data de 4 februarie iar imi curge ceva.Normal ciclul meu niciodata nu m-a tinut numai 1 zi si dupa aia sa se opreasca si sa imi revina iar.Si eu ciclul il aveam cam 5 zile.
Inainte de luna februarie, cam pe la sfarsitul lunii ianuarie sotul meu a scapat in mine ceva. Nustiu ce sa fac sa ma duc sa iau un test sau sa merg la un control? Mi frica daca ma duc si-mi iau un test si spune negativ ma dezamagesc pentru ca eu si sotul meu ne dorim un copil foarte mult. Ce mi-ati recomanda sa fac?

Răspuns Câştigător
| ELLSSA a răspuns:

Daca intr-adevar iti doresti un bebe cu sotul tau de ce nu se scapa si el mai mult?
Mergi si ia un test de curiozitate.Lasa ca bebe vine el cand doresti, nu il fortati.Va pup si Doamne ajuta sa fie bebe!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... du-te si ia totusi un test e cel mai ok sa stii... iar daca nu esti insarcinata stai linistita o sa vina si timpul alawinking

| AlexandVasi4ever explică:

Acolo unde scrie ca pe data de 4 februarie imi curge ceva am gresit pe data de 4 s-a terminat iar pe data de 5 februarie imi curge ceva.