| blodinel a întrebat:

Are ceva daca faci sex cu vara ta

10 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Mai bine lasă-o pe verişoara ta şi găseşte tu o fată... Eu cred că, cam are ceva, dacă ai relaţii sexuale cu verişoara.

Numai bine.

| zuzu a răspuns:

Are

| irina_5692 a răspuns:

Cam are! Desi daca te gandesti in alte tari casatoria dintre verisori primari a fost autorizata! In fine depinde dupa constinta fiecari persoane! Eu personal NU SUNT DEACORD!

| Daiana90 a răspuns:

Si mie imi place de verisoru meu deci nu te condamn.cand eram mica eram inebunita dupa el, el fiind cu 5 ani mai mare si inca nu mi s-a stins scanteia aia.dar am noroc ca ne vedem odata pe an el fiind din alta localitate si are si prietena,iar eu is micuta pe langa el, o pustana ce sa mailaughing. oricat imi doresc sa nu fi fost ruda cu mine sau sa se infiripe ceva, nu cred ca as putea sa ma culc cu el...as avea ezitari,e totusi ruda cu mine,sange din sangele meu.e ca si cand as face-o cu oricare alta ruda bunic, unchi eu stiulaughing cred ca da, are ceva daca faci sex cu ealaughing

| roxycool a răspuns:

Da e tare rau sa faci asta cu cineva din neamul tau daca ai facut-o iti dau un sfat:::::::

,, nu ti rusine sa faci asta?"

| Ţiiţţţu a răspuns (pentru roxycool):

Deci asta nu e sfat...e o intrebare nu?

| alessyo21 a răspuns:

Nu chiar nu are nimica!laughing))))) decat daca esti nebun si mrg cati ani aveti? poate vreau si eu sa fac sex cu vara ta

| Mamicaaa a răspuns:

rolling on the floorpe bune?rolling on the floormor de ras.Ce tampenii spuilaughing

| Reni_Printul_1991 a răspuns:

Nu stiu

| CristinaIoka93 a răspuns:

Nu are nimichee hee