| Roxin a întrebat:

Tu ce faci vara asta?

34 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să rezolv cu bacul și facultatea, după care plănuiesc să-mi fac amintiri frumoase. happy

| Roxin explică (pentru Musique):

Prima parte e usoara. A doua mi-a placut mult. happy

| Musique a răspuns (pentru Roxin):

Cu puțină muncă, într-adevăr, e ușor.
O zi frumoasă!

| Roxin explică (pentru Musique):

Corect.
O zi superba! happy Si ti-am vizitat pagina de Tumblr.

| RAY a răspuns:

Eu nu ma gandesc la viitor, ma gandesc doar la prezent atat

| Drimmero a răspuns:

Meciuri, distractii, mare, plimbari!
De toate, sanatate sa fie!

| Roxin explică (pentru Drimmero):

Atat!

| Drimmero a răspuns (pentru Roxin):

Asta e tot ceea ce conteaza/

| Roxin explică (pentru Drimmero):

De acord cu tine. Caci una-i viata.

| Drimmero a răspuns (pentru Roxin):

Corect! Sa-i dam bice.

| Sofer a răspuns:

Masina. Mers la mare, distractie.

| Doub a răspuns:

Bac, admitere, concerte, 19 ani, etc

| Roxin explică (pentru Doub):

Succes la Bac si admitere, la cat mai multe concerte, La multi ani!

| Doub a răspuns (pentru Roxin):

Mulţuuuumesc. ^_^

| UnBroken2016 a răspuns:

Ce fac majoritatea, merg la mare. Stii tu, la mare la soare fetitele sunt goale.

| Roxin explică (pentru UnBroken2016):

Femei adevarate, agata-le pe toate.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Roxin):

Nu nu. Sunt baiat fidel, ma rezum la admirat laughing. Bine macar ca nu am o idioata pe post de prietena ca multe de pe aici " s-a uitat dupa alta, ii dau papucii " laughing.

| Roxin explică (pentru UnBroken2016):

Cinste ei!

| alexandrualind a răspuns:

Pe acasa.

| Aberdeen a răspuns:

Merg la munte, la rude. Spre august, la mare, probabil. Și în rest mă întâlnesc cu prietenii mei.
Dacă dorești să abordez întrebarea mai profund, atunci, vara asta mă voi ocupa intens de dezvoltarea mea personală și voi încerca pe cât posibil să mă apropii de realizarea scopurilor pe care le-am format de-a lungul anului.

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Visatorule! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Asa imi fac eu planuri smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am făcut o listă mentală

17 ani
Înnot la miezul nopții
Distracție
Muuuulte cărți
Desenat
Poze
Detașare totală de tot ce înseamnă internet (nu cred c-o să rezist totuși fără TPU sau conversații open-minded la 3 noaptea)
Grecia
Plajă
Iar înnot
Taekwondo
Și cel mai important, elimin toate chestiile negative din viața mea

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

Interesanta lista.
La punctul 7 ma alatur si eu.

| IAmTheLegendary a răspuns:

M-am decis sa-mi cumpar un Pennyboard, da stiu, sunt fata, skateboard-urile sunt pentru baieti, dar sa stii ca am vazut si fete. Mi-am propus sa merg in LONDRA la sora-mea pentru ca imi este tare dor de ea, si de barbasu` pentru ca atunci cand eram mai micuta, 6 ani ma jucam mereu cu el, si... Vreau sa invat mai bine engleza.
O sa merg la niste concursuri franceza/romana/biologie si o sa invat sa tin un bebel in brate. De ce? Pentru ca o sa devin sora mai mare! (inimioara)

| LostInPark a răspuns:

Bat o pisica pe termen lung ca sa ma simt dumnezeu fata de puricii din blana ei.
Prin vitrine se anunta +20% la bauturi ieftine, deci o sa strang si ceva banuti in plus.Gratare in fata primariei si mult bronz.Era vreo 0.20 killu', da' acu' au pus paza.
Poate ceva sport: roof diving, No key Climbing(et. 6)

| Roxin explică (pentru LostInPark):

Sa-mi dai adresa, vin sa iti tin companie.

| Antimanele104 a răspuns:

Sustinere 2 examene finale, apoi in tomana licenta.In rest..., acelasi lucru pe care l-am facut si in ultimii doi ani:working at Ubisoft and loving it.

| infinitespiral a răspuns:

Salut! Ma gandeam sa merg la mare happy