| kidboo a întrebat:

Are cineva idee ce inseamna cand visezi pe o pers care e moarta deja... dar si in vis in apare tot moarta spre ex in sicriu in cazul meu... fundaaaaa ca ma omoara visele astea x(

Răspuns Câştigător
| bulgaras_3493 a răspuns:

a murit cu gandul la tine... aprinde si tu o lumanare la bbiserica, sau da de pomana happy

5 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Daca ai fi spus pe to ti descifram... asa ca iti pun doar ca vei primi niste vesti destul de ok de la rude / prieteni.

| tarziu a răspuns:

Te'a marcat moartea persoanei respective. nu o da in SF'uri!

| sssoriii a răspuns:

Bună. Și mie mi s-a întâmplat așa când a murit bunicul meu.Moartea lui m-a afectat foarte tare.Am avut mult timp coșmaruri și am ajuns să iau și calmante. O să te "bântuie" coșmarurile astea un timp apoi vei uita.Numai bine!

| Nikolas28 a răspuns:

Ai avut tangente cu persoana respectiva? sau trebuie sa mergi la biserica sa pui aprinzi o lumanare pa sa visezi frumos

Răspuns utilizator avertizat