| Marxel a întrebat:

Are importanta daca fac testul de sarcina seara?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU are importanta deoarece de la joaca voastra au trecut deja 32 de zile si in cazul in care ar exista o sarcina instalata in uter, concentratia de hormon de sarcina hCG existenta in urina ar fi mai mult decat suficienta pentru a se putea efectua testul pe urina colectata in orice moment al zilei. Succes!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand ai facut sex ti-ai pus intrebarea asta?

| kandaraki a răspuns:

Nu, doar la amiaza, pe la ora 13.00, seara nu se vede nimic, e intuneric, la amiaza macar soare e afara!

| Marxel explică (pentru kandaraki):

Am intrebat frumos, tocmai de asta e acest site, sa ma lamuresc dar vad ca exista persoana prostuto, du-te cu oile

| kandaraki a răspuns (pentru Marxel):

Boule, fiindca pui intrebari stupide, iata de ce primesti si raspunsuri stupide, site-ul nu e pentru asa persoane ca tine!

| Inceputul a răspuns:

Nu

| cumva008 a răspuns:

Nu cred, dar posibi sa nu arate corect 100%.Fa-l dimineata, va fi un rezultat mai sigur