| anonim_4396 a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Acum 2 zile am avut un contact sexual cu prietenul meu, am folosit prezervativ, totul a fost ok, dar de ieri simt o usturime in vagin, nu este o usturime puternica. A fost si pentru prima oara la mine. Secretii nu am, cand urinez nu ma doare...doar atat, simt usturimea asta. Din ce cauza poate fi. Multumesc! happy

5 răspunsuri:
| iustin1992 a răspuns:

Probabil ca a fost pentru prima oara si nu ai fost bine lubrifiata...

hai si alti cu pareri...

| adelolyta a răspuns:

Pai este ceva normal deoarece a fost prima data ...stay linistita ca o saty treaca si depinde si de cat de puternik a fost actul sexual

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiind prima data, lipsa experientei isi spune cuvintul ca si" terenul uscat".Fii linistita, iti vei reveni.Mult noroc.

| vladutz1995 a răspuns:

Probabil te-a laut mai tare. sa zicem asa happy. Este ceva normal sa te usture putin... luand in considerare ca este si prima data

| CoolGirlKissMy a răspuns:

Ooo...Misto ati facut sex bravo voua dar... daca ati folosit prezervatica neste o problema sa nu ramana unu dintre voi insarcinat laughinglaughinglaughingrolling on the floor