| Vunelorescu a întrebat:

am o intrebare ciudata sau mai putin ciudata happy
de 3 zile dupa ce urinez ma ustura in josul penisului si simt nevoia sa mai urinez odata chiar daca mai sunt 2-3 picaturi si in 6-7 minute ma lasa usturimea dar tot simt o mica nevoie de mers la baie si tot de atunci cand urinez simt si un miros care pana atunci nu il simteam de la ce poate fi? thinking contact sexual nu am avut deocamdata dar in schimb am baut pepsi in ultimele 3 zile cam 6 litri (cat pentru tot restul anululi :-& )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mirelushata a răspuns:

Este de la rinichi sau o raceala.mergi la medic

2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Ai o uretrita (infectie urinara joasa). Fa-ti o urocultura si un examen de secretie uretrala, ca sa afli cu ce te poti trata eficient.

| UsernameUitat a răspuns:

Nisip sau piatra la rinichi, fugi la medic happy