| Skypici a întrebat:

As-i vrea sa stiu cum sa impresionez o fata.Cum sa ma port cu ea cum sa ma imbrac si alte chestii.

Răspuns Câştigător
| AFRICANU a răspuns:

Pai pentru inceput incepe sa vorbesti cu ea, mai stai langa ea din cand in cand, dar nu sa te tii limba dupa ea.De imbracaminte ce sa-ti zic, nu iti putem zice sigur cum sa te imbraci pentru ca nu stim cum arati intreaba si tu niste fete cum ti-ar sta bine.

3 răspunsuri:
| simf a răspuns:

Te imbraci cum simti tu ca e bine, fara sa fii strident sau socant. daca imbraci ceva ce nu-ti prea place, imediat se simte ca esti stingher. pe o fata o impresionezi cand esti amabil, zambitor, cand gasesti subiecte de interes comun.

| carnat a răspuns:

Bai, un SFAT:fi natural
bun, te dai altcineva, o impresionezi, si cand o sa revii sa fi tu, ce o sa zica? fa ce simti ca trebuie sa faci, imbraca-te normal.cumpara-i o floare si invit-o la un suc, daca accepta e OK ca se prinde care e faza.bafta

| X_9155 a răspuns:

* As vrea...
cu gramatica sigur nu impresionezi pe nimeni