| Xperson a întrebat:

As vrea sa fac cunostinta cu un baiat, si imi doresc foarte mult dar niciodata nu am curajul, deja de vreo 2 saptamini visez diferite moduri de a face cunostinta, ce inseamna aceasta?

4 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

Inseamna ca vrei asta cu toata fiinta ta si ca numa la asta ti'e gandul.adica perocuparea ta generala este sa il cunosti pe baiatul ala.iar mintea ta te pune in diferite posturibig grin cel mai bine ovrbeste pe mess cu el, si intalniti'va pe bunelaughing

| cristinaiub a răspuns:

Este normal.La ce te gadesti cand te pui in pat? La el nu? de cele mai multe ori se intampla sa visam lucrurile care ne framanta,lucrurile pe care ni le dorim, lucrurile la care ne gadim inainte sa ne ia somnul, asta cred ca este motivul.si daca iti doresti chiar atat de mult sa faceti cunostinta, du-te intindei mana si spune-i cum te cheama.simpluwinking multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca ti'l doresti, si mie mi s-a intamplat.
Nu doar ca visam diferite moduri de cunostinta, dar ne si sarutam, atingeam in vis.
E aceea dorinta foarte puternica.

| alina_3641 a răspuns:

Daca deja de 2 saptamani visezii cum sa facii cunostintza cu el atuncea afla catecv despre el si te bagi in vorba cu el