| dorinaaaaa a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa ma impac cu fostul`. am fost impreuna 4 ani.am facut tot ce s. a putut sa ne fie bine. mi. a spus ca daca ma culc cu el nu ne despartim asa a fost dar dupa 4 ani a vrut sa o terminam si acum e cu una mai mare ca el si care are si copil spune ca nu m. a uitat ma cauta sa ne intalnim ca ii e dor de mine ca ma iubeste. da ca nu se poate sa ne impacam. oare mai poate fii ceva? si daca da ce ar trebui sa fac dau funda >mersi:*big grin

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,el inca mai simte ceva pentru tine dar totusi nu cred ca tet mai iubeste ca inainte din moment ce nu mai vrea sa se impace cu tine si totusi uneori iti simte lipsa, poate din obisnuinta, dupa 4 ani...
Din moment ce are pe alta nu stiu ce ai putea face,a fost decizia lui si trebuie sa i-o respecti,e viata lui,desi e dureros dar el a ales alt drum,nu a mai vrut sa imparta viata lui cu tine si ai sa vezi ca timpul va vindeca ranile.Tu il vrei inapoi,dar gandeste-te,din moment ce te-a inlocuit cu alta,ce rost ar mai avea o impacare,ca ciorba reincalzita numai are acelasi gust,poate daca cumva se va satura de aia sau nu se va intelege tot la tine va ajunge, el poate mai vrea sa mai probeze si pe altele, asta e realitatea.Cand va ajunge singur, va vrea sa fie cu tine si tu trebuie sa ai putere de caracter, asa cu mel are pe alta sa iti gasesti si tu pe altul si sa ii arati ca viata ta merge mai departe si fara el.Nu te lasa umilita si nu il primi inapoi chiar daca e greu,astfel daca se va intoarce la tine,vazand ca tu il ierti, o va face din nou, lupul isi schimba blana dar naravul ba.

| unnimic_5466 a răspuns:

Da, sti ce mai poate fi? Speranta lui ca poate mai primeste de la tine o portie de "puta"
Deschide bine ochii, sa nu te dai cu capu de pereti dupa ce iti baga "matu" in gaura si iti dai seama ca numai asta vrea de la tine.

| TraficantăDeDulciuri a răspuns:

Esti un fel de rezerva. Cand nu e aia esti tu. dar poate cand nu esti tu e alta...
Deci nu cred ca e serios omul acesta. Apropo nu il condamnati ca si-a gasit o iubita care are si copil. Prietenul meu e mare cu 10 ani decat mine, a fost casatorit si are un copil dar pentru asta nu inseamna ca trebuie sa fie dat la o parte.Refugiaza-te intr-o alta relatie. nu obligatoriu acum.lasa timpul sa rezolve si el putin din lucruriwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

întrebarea *ce să fac* am înteles-o, dar p-aia *oare mai poate fi ceva* nu pot s-o traduc deloc! mă gandesc că vrei să intrebi dacă mai poate fi ceva mai aberant decât ce povestești tu acolo! spui că ati fost impreuna 4 ani,și că el s-a dovedit că e un om de cuvânt,atunci când ti-a promis ca nu te lasă dacă te culci cu el! deci omu a fost corect! mai târziu totuși te-a părăsit pentru una care e și mai mare ca el si are și un plod; dar nu *te-a uitat și te caută să vă impăcați*; eu zic să nu mai speri degeaba! te-ai gândit la varianta că el acum s-ar putea să-i facă și ei aceeași ofertă, și deci să-i promită ca dacă ea îi va face in fiecare seară sex oral, n-o va părăsi și deci se vor iubi tot așa cam vreo 4 ani? ce te faci atunci? chiar vrei să îl aștepti atâta timp?

| cristina66 a răspuns:

Fi sigura ca te mai cauta in speranta ca ii mai oferi putina placere in noptile de singuratate sau de plictiseala.De te iubea era cu tine si nu ar fi renuntat la tine pentru nimica in lume, capul sus.