| nonameeeq a întrebat:

As vrea un sfat va rog urgent,dau fundaaaaa! cind ma despartit cu fosta mea prietena noi nu vorbeam deloc,insa cum am inceput sa ma intilnesc cu alta fata ea a inceput sa vorbeasca cu ea,insa pin a ma intilni ea nici no stia macara pe fata asta, ce ar putea sa insemne asta? a inceput sa se bage in viata mea, dau funda va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| tinasong a răspuns:

Buna, daca fosta ta iubita ia legatura cu actuala iubita inseamna ca nu ii esti indiferent sau vrea sa te desparta de toate iubitele pe care o sa le ai, cel mai bine este sa vorbesti cu actuala si sa ii esplici situatia. foasta e posibil sa vorbeasca cu actuala despre tine si sa o influenteze intr-un mod negativ, nu vorbi cu fosta si nu ar trebui sa te stresezi prea tare probabil este vorba de frustrare, asa ca bucurate de relatie si spune-i iubitei tale ca sa nu ia in seama ce ar putea spune fosta despre tine. Bafta!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu o lăsa să-ți invadeze spațiul, nu o lăsa să-ți strice noua prietenie.
A pierdut, la revedere!
Pa, pa.

| doc69 a răspuns:

Vorbeste cu iubita ta sa nu mai vorbesca cu cineva din trecutul tau..si sa va vedeti de ale voastre..asa ar fi normal.

| B3b3Bo55 a răspuns:

Prietene de inceput fai jocul. E clar ca a inceput sa se bage in viata ta dar asteapta fapte concrete. Ii poti impune actualei prietene sa mai vorbeasca, cu ea.thinking daca, comenteaza ii spui tu fata asta a fost prietena mea da? mnah acu incearca sa se bage in viata mea nu vreau sa ma cert cu tine din cauza ei. si o sa inteleagawinking

| Manuellllaa a răspuns:

DA,a inceput sa se bage in viata ta.
Incearca sa se imprieteneasca cu actualele tale prietene, pentru a ajunge ea unde vrea.
Spune`i sa te lase in pace, e viata ta, sa nu se mai bage.

| nonameeeq explică (pentru Manuellllaa):

Eu vreau sa-i arat ca sunt indiferent si poate ma lasa ea in pace oricum mersi multt//

| Issa20sb a răspuns:

Esteb geloasa happy
si posesiva
da-mi funda laughing

| nonameeeq explică:

Fosta mea prietena vrea sa se imprieteneasca cu prietena careo am in prezent ce ar insemna asta?

Răspuns utilizator avertizat