| Inishor a întrebat:

Aseara am facut dragoste cu prietenul meu, la inceput nu ne-am protejat, dar dupa da. Mi-a zis ca si-a dat drumul in mine, dar eu nu am simtit nimic. Dupa a zis ca a vrut sa ma sperie, stie ca imi este frica de vreun,, bebe". cand ar trebui sa iau pastila de a 2 zi? in caz de ceva, bineinteleshappy? raspundeti va rog.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cand ti-o recomanda ginecologul, asa ca du-te urgent la medic.

| IloveCats a răspuns:

Doar in caz de urgenta.Cand stii sigur ca s-a terminat in tine si o iei la maxim 72 ore de la contact

| ♥.Sagemix a răspuns:

Se ia in primele 72 de ore de la actul sexual. happy

| Inishor explică:

Faza este ca nu este adevarat adica asa a spus el. SI culmea, nu am simtit nimichappy

| Inishor explică:

16 ani jumate.

| Inishor explică:

Nu ma pot duce la medic. nu vreau sa afle parintii"straight facesi acum nustau chiar atat de bine cu situatia financiarastraight face

| ungurubulan a răspuns:

Chesti de astea patisem si eu nu lua pastia astepta 10zile pentru test de sarcina pastiala aia te deformeaza la corp si te simti rau dupa ea happy

| nicolll a răspuns:

Nu e neaparat sa simti, pastila se ia daca nu stii sigur ce ai facut, dupa ce afli sigur daca esti va fi prea tarziu sa o mai iei

| ☺♥Love♥☺ a răspuns:

Cati ani ai?