anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Aseara am visat ceva extrem de ciudat si nu inteleg de ce, am 13 ani. Eu o sa va zic exact ce imi amintesc. Eram la mine acasa cu un baiat pe care nu l-am mai vazut de aproape 3 ani si cu care nu am pastrat legatura (eram prieteni buni si ieseam des afara cu mai multi copii) si mai era fratele meu care nu era langa noi, adica era in alta camera. Eu cu baiatul ala (o sa ii dau numele Gigel) deci, eu cu Gigel stateam in sufragerie pe canapea si din cate am inteles din vis cred ca eram impreuna si nu stiu cum a venit vorba dar in vis noi voiam sa ne dezvirginam (v-am zis, foarte ciudat si nu inteleg de ce) asa ca am vrut sa ne ducem in camera si cand am inceput sa urcam scările m-am razgandit si am zis ca nu mai vreau iar el s-a enervat si a inceput sa tipe pentru ca trebuia sa o facem dar ma razgandisem si ca nu mai voiam etc (nu prea mai stiu ce a spus) iar eu ii faceam semne sa taca ca e si fratele meu acasa si aude ca planuiam sa facem asta iar el a venit inapoi pe canapea si acolo cred ca s-a oprit visul. In fine, nu e vis dar nici cosmar, intelegeti voi. Deci da, nu inteleg de ce am visat asta, poate stiti voi. Eu nu l-am placut niciodata pe baiatul asta dar aseara inainte sa dorm ma gandeam la el gen prietenesc "ce mai face? Oare cum mai e?" etc. Am uitat sa zic ceva, nu cred ca doar mie mi se intampla ca intr-un vis/cosmar sa cred ca este realitate iar eu efectiv in gand refuz sau accept sau gândesc ca si cum ar fi realitate etc si stiu ca la partea cand urcam scarile eu credeam ca asta chiar se intampla in realitate si imi spuneam "nu pot sa fac asta, am doar 13 ani" si aparent nu mai voiam sa fac asta in vis. Lamuriti-ma si pe mine, de ce am visat asa ceva la vârsta asta? Sau ce ar insemna acest "vis" (nu e nici vis dar nici cosmar, înțelegeti voi)

1 răspuns:
| SilentRain a răspuns:

Majoritatea viselor sunt ciudate
https://ro.m.wikipedia.org/wiki/Vis