| anonim_4396 a întrebat:

E o fata pe care o iubesc cu toata inima, am inselat-o odata ca un tampit si m-a lasat, dupa aia a vrut sa ne impacam, si am refuzato ca un tampit mai mare... vreau sa ma impac cu ea, dar ea nu mai vrea, ii spun ca o iubesc zilnic, nici o zi nu ratez, nu e din acelasi oras cu mine, cum pot sa o iau inapoi? Sunt disperat va spun, regret fiecare zi pe care o traiesc fara ea... crying

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Ii destul de greu...mai ales dupa ce i-ai facut si pentru faptul ca nu sunteti din acelasi oras. Incearca sa vorbesticu ea la telefon sau pe meaa, spune-i ca iti pare foarte rau si ca te gandestitot timpul numai la ea, trimite-i cadouri, insista pana isi va da seama ca iti pare rau cu adevarat. Daca asa nu merge, incearca sa ei legatura cu o prietena buna de a ei care o poate convinge ca o iubesti. Mult succes:* funda?

8 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Daca ai inselat-o inseamna ca nu ai iubit-o cu adevarat. Meriti ceea ce ti se intampla.
Sincer, daca as fi in locul ei nici eu nu as mai vrea sa ma impac cu tine. Mai ales dupa ai mai si refuzat cand, desi aflase ca ai inselat-o, tot mai vroia sa fie cu tine.
Fara suparare, dar sa iti fie invatare de minte!

| vlaaddd a răspuns:

Aaaaaa, pai pe langa faptul ca esti tampit mai esti si retardat.

Fata ti-a oferit inca o sansa, tu i-ai dat cu picioru'. Tu ca prostu' acum suferi si pe ea nu o mai intereseaza de tine.

Mi se pare foarte normal si logic.

| JustMeCata a răspuns:

Este forte greu pentru ca ai făcut 2 greșeli nu 1 și cred ca cea mai buna soluție ar fi sa stai de vorba cu ea dacă vrea sau sa ii oferi cadouri dar probabil o sa te respingă totuși încearcă sa stai de vorba cu ea și sa ii explici sentimentele tale pentru ea și fa-o sa înțeleagă ca ai greșit dar și dacă veți fi iar împreuna cred ca ea și-a pierdut încrederea în tine. Îmi pare rău pentru tine. Bafta.

| Ezzio a răspuns:

Joey ai inselat-o cu un baiat?

| byby_5696 a răspuns:

Stiu cum e:eram in aceeasi situatie(bine a fetei),baietii sunt foarte tampiti(cum ai zis si tu),dar daca si ea te iubeste se va intoarce si te va ierta,nu uita:speranta moare ultima! continua sa ii spui complimente, jura-i ca nu o vei mai face, o iubesti prea mult ca sa o uiti(tuturor fetelor le place sa auda asta)cred ca te-am ajutat

| Haose a răspuns:

Dupa cum am citit, nu este din acelasi oras ca tine. Daca relatia este pe mess las-o balta, cauta-ti o persoana pe care sa o iubesti cu adevarat in realitate.

| frisca a răspuns:

Pai...daca ai refuzato de 2 ori nu cred ca mai poate avea incredere in tine...zic si eu

| JoeyRush a răspuns:

Ms pentru toate injuraturile si insultele primit,stiu ca le merit,dar chiar o iubesc,si nu s-a intamplat exact asa,ceea ce am facut nu inseamna inselat,ca cu cealalta fata nu m-am vazu si nici nu aveam de gand,si nu o refuzasem, ia-m spus doar ca sunt cu o alta fata, dar a inchis inainte sa ii spun ca o las pentru ea...