| gyanina a întrebat:

Aseara cand stateam pe mess... un coleg de scoala din alta clasa (a 10 a) m-a invitat la o intalnire (din nou) cu el... si saptamanile trecute ma invitat dar eu ziciam ca nu pot merge si tot felul de pretexte... e acum ce ma pune pe mine pe ganduri este faptul ca el insista foarte mult sa se vada cu mine... si defiecare data cand se baga in discutie cu mine incepe ceva de genu { " ceau! cf?:X:X >: "} (Cu semne din alea de inimiaoaralaughing) si aseara cand m-a vazut ca am iesit de pe mess mi-a trimis un mesaj : ceau noapte buna :X:X:X sa ma viseziwinking:Xkiss nu stiu ce sa cred despre el as vrea pareri de la baieti daca ar face asa ceva cu o fata care nu le placebig grin... si daca ar fi cazu ca ma place sau asa nu cred ca ma int cu ellaughing)... p. s vam dat mult de citit asa-ilaughing)winking

9 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Asta poate ar fi o intrebare potrivita pentru el.
Nu stiu ce poti sa crezi despre el, tu ai vorbit cu el, insa daca intrebarea ta vizeaza faptul ca este interesat de tine, da, aparent este. Daca ar fi cazul sa te vezi cu el, nu stiu. Ce ar fi sa te intrebi pe tine asta? Iti place de el?

| Betty18 a răspuns:

Daca tu nu vrei da-i cu flit...refuza-l inventand pretexte,, ieftine' mereu si el isi va da seama singur ca nu vrei sa ai nici o treaba cu el si apoi va inceta.
PS:asa am facut si eu unor baieti care nu imi placeau si mi-a iesit

succes!

| Ruxyana a răspuns:

Daa nu8 il placi .adica daca nu simti nimic mai mult decat simpatie pentru el... spune-i sa isi incerce norocul cu alta fata pentru ca tu nu poti avea o relatie cu el pentru ca daca te-ai baga cu el te-ai baga la vrajeala...
fa-l sa inteleaga ca nu esti interesatahappy...si ca puteti fii doar prietenihappy:*:*
multe bafta si succes:Xhappytongue

| byancutza a răspuns:

Nu trebuie neaparat parerea unui baiat ca sa iti dai seama dupa cate zici tu inseamna ca baiatu te place pentru ca nici un baiat nu ar invita o fata fara sa o placa bine cu exceptia alora care umbla doar dupa bani ei dar in cazul tau e ca baiatul te place iar daca il placi si tu intalnitiva iar daca nu il placi nu te intalni cu el

| marie a răspuns:

Nu, dar habar nu am ce sa zic...mai bine ii zici sa te lase in pace si gata, cel mai bine...ca nu esti interesata, mi se pare patetic:sa ma visezi, te rogtonguelaughing

| marie a răspuns:

Ce mi-ati pus mei stupi, eu asa as face si chesti cu sa te visezi, fi serioasa, cred ca are tupeu baiatu', nu stiu...thinking

| gyanina explică:

Baiatu nu-i urat da nu m-am uitat la el niciodata mai mult ca la un simplu amic...

| fzcsm a răspuns:

Eu zic ca el te place si se da la tine. Daca si tu il placi e cazul sa fiti impreuna si sa va iubiti mult.Succes!

| redsummer a răspuns:

Eu zic sa incerci, niciodasta s nu ratezi o intalnire.love struck