| anonim_4396 a întrebat:

Am un coleg de clasa care da semne ca ma place. M-a si invitat la o intalnire si bineinteles...ca n-a venit! Mi-a trimis mesaj ca nu poate sa ajunga, a bagat un motiv acolo si s-a scos.nu cred in motivele lui, nu e sigura data cand face din astea din cauza timiditatii. Intrebarea e ...cum sa procedez? cum sa i-o intorc inapoi sa simta si el cat ma poate face sa sufar?

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

Invita-l in diverse locuri si nu te duce si nici nu il anunta ca nu ajungi. Te va suna si poti sa-i spui "Ah, am uitat de tine, e prea tarziu sa vin?".

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el sa-l intrebi de ce nu a venit si sa-i mai dai o sansa, si daca iar nu vine data viitoare cand te mai invita ii zici ceva de genul : "De ce sa vin? Iar sa ma lasi balta pe ultima suta de metri? "

| OoBunnyoO a răspuns:

Poti si tu sa il inviti undeva si pe ultima suta de metri sa ii spui ca nu ai putut sa ajungi.

| Danysan a răspuns:

De ce crezi tu ca vrea sa faca asta sa la misto -Buburuzo baietii n stau doar sa se Machieze si sa iasa in Oras mai au si de treba. Poate la pus tacsu sa spele masina sau sa Mature laughing.Nu e bine sa te razbuni -Incearca sa te mai intalnesti cu el.Acum gata daca nu a venit la o intalnire e un mare Nenorocit laughing!

| Tralalandreea a răspuns (pentru Danysan):

E chiar un MARE nenorocit! M-am dus cu el in club de balul bobocilor si m-a lasat balta noaptea la 3 pe strada intr-un oras strain.

| Danysan a răspuns (pentru Tralalandreea):

Atunci Chiar e un Porc si merita sa il speli ca sa nu mai dea si la altii prostie.*sa nu zic altceva!