| SecretLover10 a întrebat:

Aseara m-am certat cu prietena mea pe faptul ca eu cand ii zic ca o iubesc si incerc sa o complimentez ea respinge totul, schimba subiectul imediat, si am cam vb destul cu ea pe problema asta, as vrea sa stiu ce as putea sa vb cu ea acum si sa ne impacam si sa fie mai bine ca inainte, va rog ajutati-ma >> dau funda

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

Cereti iertare, spune-i ca nu ai vrut decat sa auzi din gura ei ca te iubeste. daca te iarta te iubeste! poate ca nu este o fire care sasi exprime sentimentele in acest fel.nu un cuvant conteaza conteaza faptele care le face, iubirea nu se exprima printrun singur cuvant.ast fundita daca ti-am fost de ajutor

3 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna
Pai...eu sunt fata si...nu toate fetele sunt asa : sa te complimenteze si toate astea.Nici eu nu sunt asa, cand prietenul imi zice asa schimb subiectul, nu imi place sa alint pe cineva sau sa fiu alintata.

| Missdaydreaming a răspuns:

Pai sa inteleg ca tu esti genul mai afectuos si ea prefera picanteriile... eh, nu ai prea multe de facut, dragostea inseamna compromisuri, accepta-i toanele

| nicol_3839 a răspuns:

Poate ea nu te mai iubeste