| Alex2526 a întrebat:

Aseara mi-a spus o fata ca daca vreau sa ma vad cu ea. si nu stiu cum sa reactionez nu am avut niciodata relatie, nu stiu ce sa vorbesc cu ea deoarece m-am cunoscut cu ea acu 2 zile si unde sa ma plimb cu ea etc. ea sta in oras

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu stii sa vorbesti cu ea, te invata ea. De plimbat, va puteti plimba prin oras.

| OldSoul a răspuns:

Ti-a cerut doar sa te vezi cu ea, nu ti-a cerut o relatie.
Sunt doua lucruri complet diferite.
Nu-ti fa planuri de insuratoare ca nici macar nu te-ai vazut cu ea.
Du-te si te vezi cu ea, planuri de relatii iti vei face dupa ce trec doua luni de cand te vezi constant cu ea, pana trec alea doua luni fii normal, daca esti disperat, fie va observa asta, fie vei gafa, si o vei pierde inainte sa o ai.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu te duce, nu știi ce orgie se poate întâmpla.

| Alex2526 explică (pentru LPCTSTR):

Adica?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Alex2526):

Meh, poate te răpește, înjunghie, implică în acte ilegale, te transformă în cărăuș, poate te aminință cu moartea sau te ucide doar pentru că e o psihopată.
Nu știu manule, eu zic că dacă n-o știi de la grădi, mai bine ții distanța observând (și poate după va ieși finalul fericit, cel mai puțin fericit sau finalul fericit/nefericit (depinde de intențiile tale)).

| Luca1122334455RO a răspuns:

1. Câți ani ai tu?
2. Câți ani are fata?
3. Știi ce-i place?
4. Încearcă să discuții cu prietenii ei, și vezi ce-i place etc.

| Alex2526 explică (pentru Luca1122334455RO):

Am 17 ea 15 nu pentru ca acu 2 zile am bagat o in seama si nu ii stiu nici un prieten