| stefanya_5209 a întrebat:

Astazi m-am intalnit cu baiatul pe care il plac.nu am vb dar neam dat priviri profunde.Asa se intampla de fiecare data cand ne intalnim.La o petrecere la care am fost am dansat toata noaptea cu el si am spus glume :p. Dupa sa facut frig si mi-a dat geaca luilove struck. El este un baiat care vrea sa para dur. Dar nu este. El este un baiat foarte dulce.credeti ca ar fi vreo sansa sa ma placa?

Răspuns Câştigător
| Andralra a răspuns:

Da.eu zic ca poate te palce dar e timid sa iti zica si incerca sa iti de a de inteles ca te place prin diferite gesturi.Incerca sa vorbesti cat mai deschis cu el si incet incet sa te bagi sub piele lui vezi poate reusesti! mult succes :*

1 răspuns:
| Dragoselu_1305 a răspuns:

Normal