| cosminandrei1 a întrebat:

Nu stiu ce sa ma fac, daca ma masturbez la film porno nu ma tine maxim cateva secunde, daca ma masturbez fara sa ma uit la nimic variaza intre 5 si maxim 10 minute nu stiu de ce, ba chiar simt ca ma doare penisul si urinez foarte des. Ma intreb ce problema am si cu cine sa vorbesc la ce medic sa merg. Am 17 ani si am avut cateva contacte sexuale.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Adreseaza-te si cere sfatul din partea unui psihoterapeut sexolog. Succes!

| QElenaBoghiu a răspuns:

Bună, cred ca organul tău genital a fost expus la prea mult efort.
Încearcă să faci o pauza sa te manstrubezi la 3 zile.
E normal ca să îți dai drumul mai repede când te uiți la filme porno, deoarece ne imaginam ca simțim același placeri.

Sănătate

| teli92 a răspuns:

Al naibii si eu m-am chinuit o ora si zece minute. Nu glumesc

| ciordeala a răspuns:

Incearca sa o lasi mai moale, banuiesc ca faci asta des, stai departe o saptamana.

| FOOFOOF a răspuns:

Trebuie contentul sa fie de calitate