| anonim_4396 a întrebat:

Un bisexual care a facut sex cu un baiat este pe jumatate virgin?

13 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu. Ori e virgin, ori nu e.
Acum - ghinionul lui dacă prima dat a fost cu un tip și nu cu o fată.
Sau... o fi noroc?!?

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Andreeush a răspuns:

Evident că nu.

| SG1995 a răspuns:

Dacă tipul este cel care a penetrat numai e virgin, dacă a fost doar penetrat mai e virgin, cred.

| Plato a răspuns:

Nu. Nici daca faci o colonoscopie nu inseamna ca nu mai esti virgin.
Virginitatea se pierde, intr-adevar, doar in urma sexului vaginal. Restul definitiilor moderne sunt stupide si trase de urechi. Homosexualitatea se opune naturii, deci nu poate efectua procesul asta natural al dezvirginarii.

Un bisexual care a facut sex doar cu un baiat este un virgin cu probleme psihice, atat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai ai făcut sex cu un bărbat și ești curios dacă mai ești virgin sau nu?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca ai gresit sa scrii orasul de unde esti

| chuckmanson a răspuns:

Nu, primul act sexual ever înseamnă că nu mai ești virgin. Nu contează cu cine faci sex, dacă o faci, atunci nu mai ești virgin/ă
Ce întrebare mai e și asta?
Semivirginlaughinglaughing

| RAY a răspuns (pentru chuckmanson):

Uni spun ca esti virgin daca faci cu un baiat tu fiind baiat, e obligatoriu sa penetrezi vaginul cica

| Spartacus12345 a răspuns:

Tu esti cel care a facut sex cu un baiat, nu? Fie ca ai facut sex cu o fata ori cu un baiat, nu mai esti virgin. Dezvirginarea inseamna contact sexual cu orice fata sau baiat. Nu exista notiunea de semivirgin.

| RAY a răspuns (pentru Spartacus12345):

Ma sunteti fantastici, nu ma nu am facut sex, pur simplu la alta intrebarea scriau uni ca daca nu penetrezi vaginul esti virgin

| Spartacus12345 a răspuns (pentru RAY):

Cei care au zis asta, au gresit. Poti sa iti pierzi virginitatea si cu o persoana de acelasi sex, in fond tot contact sexual este