| wolder a întrebat:

Ati inselat vreodata? A aflat? Cum s-a sfarsit? Ati mai face asta?
http://www.youtube.com/watch?v=teFc0AeZxgE

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Femeile inseala cu barbati,barbatii cu femei,eu traiesc pe lumea asta stapanita de ideea ca TOTUL e posibil,oricand,oricui si cu oricine!
Si uite-asa,sunt lipsita de surprize, cel putin neplacute.
Folosind simboluri, marul ala era oferit de un sarpe, nu de un alt Adam, te-ai intrebat vreodata de ce?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am fost inselat dar eu nu o voi face si nimeni nu ma va insela pe viitor pentru ca nu o sa mai am o relatie in veci.

| mona a răspuns:

Am inselat o singura data, era chiar primul meu prieten, nu a aflat dar dupa ce m-am despartit de el i-am spus, in prezent nu as mai face asta

| Trolli a răspuns:

Nu, si sper ca pe viitor sa nu fac nimic imoral. laughing

| korynna_4355 a răspuns:

Buna! Da, am inselat si s-a aflat...i-a spus cineva apropiat mie din pacate. dupa o perioada cand isi mai aducea aminte si mai imi facea putina morala s-a sfarsit bine..ne-am impacat si suntem bine si acum. Nu as mai face niciodata chestia asta, inca regret si voi regreta toata viata.

| Azµre a răspuns:

Nu, niciodată! De ce aș înșela pe cineva pe care iubesc?

| h3r a răspuns:

Nu, nu și nu.
Chiar dacă am fost sau nu înșelată, nu aș face eu asta sau mai ales să mă răzbun pe respectivul.
Da, probabil în prezent asta este o calitate devenită defect.

| Oana92 a răspuns:

Nu si nu as face asta niciodata, am avut ocazia si nu am facut-o. Nu cred ca as mai putea sa tin capul ridicat atunci cand ma uit in oglinda.

Dar am fost inselata si doare ca dracu...

| raluk27 a răspuns:

Da (ma rog, daca sarutatul intra la capitolul inselat). Da, a aflat, dar nu s-a suparat. Am mai continuat relatia o luna sau doua. Da, daca celalalt o merita si nu am parte "acasa" de ceea ce as putea avea in alta parte.

| Brâncuşi a răspuns:

Bună! Am înşelat, a aflat, s-a sfârşit bine, şi nu aş mai face asta, acum gândesc altfel, mentalitatea mea s-a schimbat, atunci eram puşti şi nu conştientizam ce mă aşteaptă.
O seară frumoasă, noapte bună!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu si nici nu as face asta niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar barbatii inseala.femeile...compara.

| Pitzipoanca a răspuns:

E a doua mea natura. happy Oricand, cu oricine.

| WildDream a răspuns:

Nu am inselat si nici nu vreau sa ma gandesc ca as putea face asa ceva vreodata.

| Jackul336 a răspuns:

Absolut deloc si nu o sa fac asa ceva never.

| Miky1 a răspuns:

Depinde de ispita... oricina ar insela. vrei sa spui ca tu nu ai un idol cu careee.vb d idoli pamantesti si nu numai.

Răspuns utilizator avertizat
| PupicAndreea a răspuns:

Nu mi-as permite sa insel atata timp cat eu nu vreau sa fiu inselata.Nu as face asa ceva.

| Đεмоη a răspuns:

Nu am inselat si nu as face asta niciodata.

| Lixuu a răspuns:

O femeie/un barbat adevarat/a termina o relatie inainte sa inceapa alta. happy

Sa tii minte asta! :*

| MayhemNathrakh a răspuns:

Odata mi-am inselat mana stanga cu cea dreapta, de atunci nu mai vorbesc cu mine. FUNDA