| Clannad a întrebat:

Ati simtit vrodata ca aveti un rost special pe lumea asta?
Ati simtit vrodata ca nu este corect ce vi se intampla?
Ati fost vrodata obligat sa stati departe de persoana iubita, spunanduviva ca este o persoana rea?
Mie asa mi s-a intamplat

As vrea sa spun undeva sta dar nu stiu cui?
ai vrea sa va spun ce n-am mai spus la nimeni!
As vrea sa va spun ca acum 2 ani prietenul meu a fost acuzat pe nederept de violarea verisoarea mele!
Vecina mea e sg care la vazut, asa a spus politiei!
Dar de fapt nue vazut pe nimeni, ca era noaptecrying
A spus ca la vazut pe prietenul meu acolo, doar pentru ca na ne desparta ca e invidioasa pe mine ca e al meu!
Ea mereu la iubit si fierbe de invidie ca el nu o iubeste pe ea si pe mine,
Iar ca sa ne desparta la acuzat pe nedrept la 6 ani de puscarie!
crying
De atunci nu mai stiu ce sa fac ca sa pierd timpul asteptandul, fumez, beau, iau droguri, umblu noapte prin baruri ca disperata!

ps: Sadiss dc citesti asta te rog iarta-ma ca nu tiam spus!

Robby (prietenul meu ) mai are 4 ani de puscarie!
In toti acesti 2 ani nu le-am vazut decat de 4 ori crying

Poate nu o sa ma credeti, sau ca exagerez dar nu mint!

Nu stiu ce sa mai fac, SA`L UIT!

ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Sadiss a răspuns:

Daca chiar ti la el incearca sa comunici mai des cu el si daca crezi ca ai dreptate incearca sa o scoti la lunina(mentionez ca iti trebuie un buget urias pentru un avocat care sa se ocupe de cazul asta ) infine. de nedreptatit eu mai tot timpul am fost si nu mint. de stat departe de persoana dorita nu. dar cum a spus onutzu revinoti la viata reala. el nu cred ca mai simte ceva sau va mai simti dupa inca 4 ani. + ca in 4 ani daca mai faci ce ai facut pana acu iti distrugi corpul si mintea si nu o sa mai recunosti poate acea persoana... daca ti la el. ai pueta sa reduci aceste "sporturi" sau sa iesi cu o persoana care seamana cu el pana vine? exista mii de solutii dar trebuie sa le cauti. luck

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A avea un rost special in lumea asta inseamna a sta in lumina reflectorelor si ceilalti sa aiba mari asteptari de la tine. E exact genul ala de situatie tampita pe care toti am patit-o cand eram mici, cand mama, tata si armata de rude ne preconizau un viitor de aur si cand am cresut ne-am devalorizatlaughing
Corectitudinea sau dreptatea e o notiune abstracta pe care o percepe fiecare in mod diferit.Toti ne simtim nedrepatiti. Dar asta nu inseamna ca si suntem.Nu depinde de noi astawinking
In legatura cu situatia ta, revino in lumea reala cat inca mai poti sa te intorci.Cu cat te arde mai tare focul cu atat esti mai calit(in caz ca nu te carbonizezi) si capti experienta. Fa-ti ordine in viata.Nu-ti va face nimeni in locul tauwinking

Răspuns utilizator avertizat