| wolder a întrebat:

Ati trecut pana acum printr-o pauza in relatie (mica despartire din cauza certurilor)?
Ce ati facut si cum a mers: v-ati impacat?

Răspuns Câştigător
| DeeaSiAjunge a răspuns:

Te referi la acea chestie cu : ne certam prea mult, e mai ok sa ne despartim? Da, am trecut. Dar in final ne-am dat amandoi seama ca tineam prea mult unul la celalalt ca sa intervine niste certuri intre noi. Daca aveti o relatie puternica, aveti,, istorie'' impreuna si amandoi tineti unul la celalalt, vi se va face dor, nu veti putea sa uitati si va veti impaca. Trebuie doar sa ai rabdare. Iti urez mult succes. Pupici :*!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da i-am dat o pauza, tot la fel nimic nou

| BlueViP a răspuns:

O pauza= S-a terminat

| adriang95 a răspuns:

Ăăăă... oarecum... În cazul meu mi-a zis că nu mai poate continua deloc (pentru o chestie care era doar în capul ei), am acceptat decizia, am rupt orice legătură cu ea, ca 10 zile mai târziu să primesc mesaj cum că am avut dreptate și că nu trebuia să se rupă relația.
Chestia asta ne-a apropiat mai mult, deci da, există și excepții big grin

| TwiXXXie a răspuns:

Din experienta iti spun ca daca cineva spune sa luati pauza inseamna ca pauza aia nu se va mai termina, vrea sa va despartiti si o spune printr-un mod care sa nu te "doara"