| saresipiper a întrebat:

Ati vazut barbati care sa isi lase partenera tanara si draguta pentru femei care isi arata varsta, casatorite si cu copil?
Sau care sa vrea sa o insele cu femei de genul? Cu riscul sa isi strice relatia si el sa ramana singur iar aia sa ramana in continuare impreuna cu sotul si copilul ei?
Repostata

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Fraier sa fii sa iti lasi partenera tanara care e si draguta pe deasupra pentru una deja luata de altcineva,, care mai are si copil si e in varsta.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De cine simtim atractie sexuala nu decidem noi in mod voluntar, desi totul e posibil

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu am vazut sau auzit de asemenea relatii.

| Freya1 a răspuns:

Da.
Sunt câteva categorii de oameni de genul.Cei care umbla după bani si isi înșală soția tânără cu una mai în vârstă pentru bani.Cei care le spun soțiilor lor despre ce fac si acestea accepta pentru niște bani.Si cei care au niște fantezii sau plăceri mai aparte si isi riscă viitorul pentru asemenea plăceri.
Cunosc si eu pe cineva care isi înșală soția tânără cu una mai în vârstă pentru bani si anumite fantezii.

| Emma30555 a răspuns (pentru Freya1):

Cum spunea un user mai sus cred ca mai sunt și excepții. Cazul prințului Charles care a preferat o mereu pe Camila deși prințesa Diana era frumoasa și tânără, iar Camila nici măcar nu era frumoasa dar ei aveau cam aceeași vârsta ma refer la Charles și Camila, probabil contează și asta

| Freya1 a răspuns (pentru Emma30555):

Bine,eu ma refeream acum la un bărbat tânăr ce umbla cu o femeie mai în vârstă decât el nu de varsta cu el.Sa fi cu cineva de acelaș varsta cu tine e ceva normal si corect, asa ar trebui să fie de fapt treaba.

| Emma30555 a răspuns (pentru Freya1):

Asa este dar totuși e un caz interesant când el nu și a iubit soția tânără și a iubit o mereu pe acea femeie

| Freya1 a răspuns (pentru Emma30555):

Cred ca asta s-a intamplat pentru ca acea persoana avea mentalitate lui, fiind de aceias varsta poate gandeau si erau la fel, aveau aceleași idei sau poate a fost prima lui dragoste peste care nu putea să treacă.Sau avea si aia la rândul ei multi bani ca el big grin.

| Emma30555 a răspuns (pentru Freya1):

El e mostenitorul Angliei deci de bani nu era vorba dar cum ai spus si tu sunt alte motive, o iubea dinainte dar nu a permis casa regala pe vremea aceea sa se casatoreasca cu cine vroia el

| Dorotheea21 a răspuns:

In blocul meu un individ cu functie mare s'a despartit de sotia pe care o luase cand aceasta era studenta si acum locuieste cu o femeie de 45 sau 50 de ani.
Charles a inselat'o pe Diana cu Camilla Parker, daca vrei si un exemplu de la case mai mari si am citit ca istoria Frantei este plina de Ludovici care si'au lasat reginele tinere pentru metrese mai in varsta. Psihicul uman este mai misterios decat adancurile oceanelor, cand este vorba de relatii.