| anonim_4396 a întrebat:

Auziti filmele porno cu minori sunt legale?

9 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Poate sa ajunga vestea la politie? Nu este legal.Nu poate sa ajunga? Este perfect legal.

| ombladon a răspuns:

NU sunt legale...

| BlackheartQueen a răspuns:

Nu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu nu sunt legale si nici nu exista pe net. cine ar risca cand pornografie normala si legala si vinde atat de bine.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se prea poate sa-ti aruncam chiftele cu prastia la puscarie, vrei?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt legale pentru ca starurile porno sunt acceptate de la 18 ani! .....si dupa intrebare reiese ca ai vrut sa postezi asa ceva pe internet?

| ElyNix23 a răspuns:

Normal că nu sunt legale.

| Daniel_Ungureanu_1995 a răspuns:

Ce intrebare e asta? Minori! Normal ca nuhappyUnde ai vazut asa ceva? Chiar exista obsedati de file porno.